Komunikat (nr 4) o zajęciach w trybie zdalnym

Drodzy Studenci!

Informujemy, iż zjazd 20-22.03.2020 odbędzie się zgodnie z planem. W miejsce zajęć tradycyjnych zrealizowane zostaną zajęcia w kilku formach, m.in.:

  • Zajęcia na platformie e-learningowej – wykładowcy umieszczają materiały, zadania oraz do sa dostępni w trakcie zaplanowanych zajęć (zgodnie z planem zajęć).
  • Zajęcia na platformie MS Teams – zdalne wykłady i czaty on-line – w przypadku tej formy wykładowca kontaktuje się ze Studentami poprzez platformę e-learningową i opisują tam procedurę dołączenia do MS Teams. Platforma MS Teams jest dla Studentów ZPSB bezpłatna.
  • W inny sposób, za pomocą innych, zewnętrznych komunikatorów – w przypadku tej formy wykładowca będzie się kontaktować ze Studentami poprzez platformę e-learningową i opisze tam procedurę dołączenia.

We wszystkich przypadkach wykładowca umieści stosowne informacje na platformie e-learningowej.

Przydatne instrukcje

Zwracamy uwagę, iż MS Teams korzysta wyłącznie z adresów email Studentów założonych na naszej domenie @zpsb.pl – dlatego polecamy osobom, które na co dzień korzystają z prywatnych skrzynek pocztowych, przekierowania poczty uczelnianej na te właśnie skrzynki. Jak to zrobić? Poniżej instrukcja.

Życzymy wszystkim udanego zjazdu!