Konkurs dla studentów #SustainHack – czyli hakowanie dla zrównoważonego rozwoju!

Konkurs #SustainHack – pierwszy w Polsce hackathon (maraton programowania) dot. Celów Zrównoważonego Rozwoju.

W imieniu organizatorów, do udziału zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu oraz innowacyjnymi technologiami.

Projekty można przesyłać do 05.04.2018 r.

#SustainHack to pierwszy w Polsce taki Konkurs skierowany do kreatywnej społeczności (studentów, programistów, grafików, inżynierów, naukowców, marketingowców, startupów i in.), która ma za zadanie w określonym czasie dostarczyć swój pomysł na jedno lub dwa z wyznaczonych w konkursie wyzwań.
Hackathon jest organizowany w formie wyzwania online, dzięki czemu w wydarzeniu mogą uczestniczyć wszyscy – bez względu na lokalizację, a także w sposób przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

Jak wziąć udział w #SustainHack?
· Zapoznaj się z wyzwaniami
· Zbierz zespół
· Zarejestruj się
· Aplikuj na jedno bądź dwa wyzwania
· Stwórz innowacyjne rozwiązanie i prześlij je, korzystając ze strony konkursowej do 05.04.2018.
· Wygraj nagrody i szansę na dalszy rozwój projektu z firmą!

Rozstrzygnięcie #SustainHack zaplanowaliśmy na 7. Targi CSR, największe w Polsce wydarzenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu, które w 2018 roku odbywać się będzie pod hasłem “Biznes we współpracy”. Targi CSR bedą miały miejsce 12.04.2018 na PGE Narodowym i stworzą przestrzeń do dyskusji, prezentacji dokonań firm oraz organizacji w zakresie zrównoważonego rozwoju. (WSTĘP WOLNY)

Więcej o 7. Targach CSR

Organizatorami Konkursu są Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz ChallengeRocket a partnerami #SustainHack są Bank BGŻ BNP Paribas i Kompania Piwowarska.