Konkurs Pierwszy Milion dla studentów

Czy wiesz, jak zarobić pierwszy milion? Czy chcesz lepiej zarządzać swoimi oszczędnościami? Chcesz zdobyć dodatkową wiedzę i umiejętności związane z finansami osobistymi? Zagraj, aby wygrać!

Fundacja Think!, organizator Programu Tydzień dla Oszczędzania wraz z Partnerami zapraszają studentów szczecińskich uczelni wyższych do udziału w konkursie organizowanym z wykorzystaniem gry symulacyjnej Pierwszy Milion – www.1milion.edu.pl.

Gra Pierwszy Milion jest bezpłatna i dostępna na komputerach z połączeniem internetowym. Gracz, aby osiągnąć cel gry, którym jest jak najszybsze zarobienie miliona złotych, musi:

  • korzystać z narzędzi finansowych (fundusze inwestycyjne, lokaty, akcje, obligacje, surowce),
  • zarządzać domowym budżetem między innymi planować wydatki,
  • dbać o standard życia, realizację potrzeb konsumpcyjnych,
  • podnosić swoje kwalifikacje.

Konkurs odbywa się w dniach 21.11-16.12.2016 r. i jest dostępny dla studentów uczelni wyższych mających siedzibę na terenie miasta Szczecina.

Do udziału w grze konieczna jest rejestracja: szczecin.gra.1milion.edu.pl/pl/logowanie-rejestracja.

Organizatorzy konkursu przewidzieli trzy nagrody finansowe dla laureatów I, II i III miejsca.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: szczecin.gra.1milion.edu.pl/pl/strona/regulamin.

Konkurs organizowany jest w ramach Programu Tydzień dla Oszczędzania 2016. Grant na realizację programu przyznany został przez United Way Worldwide dzięki funduszom przekazanym przez Citi Foundation.

Partnerami Programu Tydzień dla Oszczędzania są: Citi Handlowy i Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Związek Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Uniwersytet Szczeciński – Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług.