Milion na Bank – polecamy konkurs WIB

Chcesz dowiedzieć się jak zarobić pierwszy milion zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Milion na Bank“. Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat rynku kapitałowego i jego produktów oraz umiejętności inwestowania i zarządzania finansami osobistymi. Konkurs organizowany jest w ramach sektorowego programu Bankowcy dla Edukacji.

Konkurs będzie miał charakter rozgrywki w ramach symulacji internetowej „Pierwszy Milion“. Do gry można zalogować się w terminach 27 lutego – 12 marca 2017 roku w dowolnym czasie. Zakończenie gry nastąpi 12 marca o godzinie 23.59.

Aby wygrać należy zrealizować cel gry, czyli osiągnąć majątek równy 1 milionowi złotych w jak najmniejszej liczbie rund. Stały podgląd sytuacji w grze pozwala kontrolować pozycję w stawce i poznać kwoty dzielące poszczególnych uczestników. Do gry można przystępować kilka razy i osiągać coraz lepsze wyniki.

W konkursie mogą wziąć udział studenci wszystkich uczelni w Polsce. Aby stanąć w szranki i zdobyć cenne nagrody należy wejść na stronę konkursu, zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz i rozpocząć grę.

Nagrodzeni zostaną zwycięzcy w regionach, a spośród nich trójka najlepszych graczy otrzyma nagrody dodatkowe.
Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie
www.wig.org.pl/milionnabank.

Organizatorami konkursu są Fundacja Warszawski Instytut Bankowości oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy THINK!.

Zgarnij wirtualną bańkę i zagraj o prawdziwe pieniądze! Przy okazji nauczysz się sporo o inwestowaniu.