Mistrzowska Szkoła Coacha rusza w ZPSB

Gwiazdorska obsada wykładowców!

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu otwiera nabór na całkiem nowe, wyjątkowe studia podyplomowe dedykowane dla doświadczonych coachów – Master Coaching. To jedyne takie studia w regionie, pozwalające doskonalić warsztat coachingowy na zaawansowany poziomie. Do udziału w programie, jako prowadzący, została zaproszona czołówka kadry coachingowej z Polski.

– Studiów i programów szkoleniowych z zakresu coachingu w obecnej chwili nie brakuje. Można dziś zostać coachem bez większego problemu. To czego jednak wciąż brak na rynku, to profesjonalna oferta zaawansowanych programów szkoleniowych – dedykowanych dla aktywnych coachów, którzy mają już doświadczenie i chcą się dalej rozwijać, doskonaląc swój warsztat – wyjaśnia dr Justyna Osuch, Prorektor ds. Rozwoju Zachodniopomorskiej szkoły Biznesu w Szczecinie.

– Z tego właśnie zapotrzebowania wyrosła nasza – ZPSB we współpracy z pracownią MORE – oferta prestiżowych studiów podyplomowych „Master Coaching – mistrzowska szkoła coacha”. Zamierzamy ją realizować, zapewniając słuchaczom dostęp do nowych rzeczy, które się dzieją w coachingu i do najlepszych prowadzących – dodaje dr Osuch.

Studia podyplomowe Master Coaching skierowane są do aktywnych zawodowo certyfikowanych i dyplomowanych coachów, którzy spełniają jedno z poniższych kryteriów: ukończyli studia podyplomowe z coachingu, posiadają międzynarodowy certyfikat coach’a, ew. posiadają min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów coachingowych.

Wśród prowadzących znajdujemy nazwiska, których osobom zajmującym się rozwojem osobistym nie trzeba przedstawiać. Są to np. Joanna Chmura, która doskonaliła się w USA bezpośrednio u dr Brené Brown, Rafał Żak, ceniony autor książek dot. rozwoju osobistego czy Joanna Czarnecka autorka wielu nowatorskich rozwiązań w pracy coachingowej. Trudno też pominąć Ankę Łozę-Dzidowską, Monikę Zubrzycką-Nowak, Katarzynę Podgórską czy Annę Pyrek. Niemal całość wykładowców to kadra kierownicza i założyciele Polskiej Izby Coachingu.

Studia podyplomowe, realizowane w partnerstwie merytorycznym z „MORE. Pracownia Szkoleń i Coachingu”, ruszają w ZPSB od 25 listopada br. Program jest tak ułożony, żeby uczestnicy zdobyli umiejętności pracy na zaawansowanych narzędzia coachingowych, które mogą wspomóc zarówno life-coaching jak i biznes-coaching. Zajęcia są realizowane w całości w formie warsztatowej.

Więcej informacji o studiach Master Coaching w ZPSB: tutaj

W razie pytań -> zapraszamy do kontaktu

 

Więcej komunikatów prasowych ZPSB