„MOCne w biznesie” – więcej przedsiębiorczości wśród kobiet

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu została partnerem niezwykłej inicjatywy, organizowanej przez Polską Fundację Przedsiębiorczości i Santander Bank Polska.

Zapraszamy przedsiębiorcze kobiety do udziału w konkursach o granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu, a także w warsztatach z inspirującymi kobietami biznesu, np.: Dorotą Wellman, Martą Lech Maciejewską, Sarą Koślińską, Anną Orską, Dominiką Bettman, Magdaleną Linke-Koszek.

Działania realizowane są całkowicie bezpłatnie w ramach programu „MOCne w biznesie”,  z inicjatywy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz Santander Bank Polska. Szkolenia odbywają się online na żywo za pośrednictwem Platformy Szkoleniowej PFP, a ich zapis można następnie odtworzyć w podzakładce e-learning.

Konkursy dla MOCnych w biznesie

W konkursach mogą wziąć udział zarówno kobiety już prowadzące własne firmy, jak i te, które dopiero to rozważają. Wystarczy napisać i wysłać swój biznesplan.

Konkurs grantowy

10 uczestniczek, które nadeślą najciekawszy biznesplan, otrzyma grant rozwojowy o wartości 11 tysięcy złotych brutto. Nagrodę można wykorzystać na dowolne działanie rozwojowe – np. studia podyplomowe czy szkolenia i certyfikacje.

Inwestycja w biznes

To konkurs, w którym można pozyskać inwestora. Na 4 uczestniczki, które prześlą najciekawszą propozycję biznesową, czeka wsparcie inwestora w wysokości do 50 tysięcy euro. To również świetna okazja, aby skorzystać z wiedzy i doświadczenia inwestora, z którym uczestniczki ustalą ostateczną formę biznesu.

Aby zgłosić swój udział w konkursie lub pozyskać inwestora, uzupełnij formularz do 30.09.2022 roku. Znajdziesz go na stronie https://www.santander.pl/mocnewbiznesie,

Webinar – jak napisać najlepszy biznesplan

Dla kobiet, które chcą wziąć udział w konkursie, a potrzebują wsparcia przy przygotowaniu biznesplanu, 7 września br. zapraszamy na szkolenie z Moniką Bezak, która pokaże co powinien zawierać dobry biznesplan.

Aby wziąć udział w webinarze, wystarczy zarejestrować się na stronie Szkoleń, gdzie znajdziesz pełny harmonogram spotkań oraz retransmisje ze wszystkich wcześniejszych szkoleń.