NCDC Business Race – 10 czerwca kibicujemy sztafecie Z-P-S-B

ZPSB została partnerem edukacyjnym NCDC Business Race – po raz trzeci organizowanego w Szczecinie biegu sztafet firmowych. Pobiegnie też nasza reprezentacyjna sztafeta Z-P-S-B.

W Danii, skąd wywodzi się NCDC, imprezy biegowe wpisały się w kulturę funkcjonowania wielu firm. Organizatorzy postanowili więc tradycję tę przenieść do Szczecina i z powodzeniem zaszczepiają ją w naszym mieście. NCDC Business Race to pierwsza w Szczecinie i regionie sztafeta biznesowa, przeznaczona dla pracowników i właścicieli firm. W NCDC Business Race nie chodzi o czas pokonania trasy, ale o dobrą zabawę i integrację. Celem jest też zachęcenie ludzi do regularnego biegania i zdrowego trybu życia.

NCDC Business Race – 10 czerwca 2017, od godz. 10:00

  • Bieg sztafet firmowych (4 x 4 km) ‐ w sportowej rywalizacji mogą brać udział czteroosobowe zespoły reprezentujące daną firmę. Każdy uczestnik ma do przebiegnięcia dystans 4 km.
  • Piknik  ‐ czas odpoczynku i relaksu po emocjach związanych ze sportową rywalizacją, a także doskonała okazja do rozmów, wspólnych zdjęć oraz uhonorowania zwycięzców.

Impreza odbywa się w malowniczej scenerii Parku Kasprowicza w Szczecinie.

W pierwszej edycji biegu, w maju 2015, udział wzięło 107 sztafet z ponad 80 szczecińskich i ogólnopolskich firm i instytucji. ZPSB było także Partnerem tego wydarzenia.
W 2016 roku na starcie w Parku Kasprowicza stanęło 125 sztafet z ponad 100 firm.
W tym roku zapisanych jest ponad 200 drużyn, reprezentujących ok. 150 firm ze szczecina i regionu.

Wśród zespołów pobiegnie także sztafeta Z-P-S-B.

W składzie zespołu nasi studenci: Yassin Guibeb – kapitan, Renata Garbowski i Bartosz Białkowski – studenci International Business Studies oraz Leszek Zaborski – student Zarządzania.

Liczymy, że przyjdziecie do Parku Kasprowicza dopingować naszej drużynie, a także spędzić sobotę w miłej atmosferze i duchu integracji na świeżym powietrzu.

Więcej o NCDC Business Race – na stronie lub Facebooku