NCDC Business Race – zapraszamy do udziału w biegu

ZPSB została ponownie partnerem edukacyjnym NCDC Business Race – tradycyjnie już organizowanego w Szczecinie biegu sztafet firmowych. Oczywiście pobiegnie też nasza reprezentacyjna sztafeta Z-P-S-B. Szukamy chętnych osób do drużyny spośród naszych Studentów i Pracowników – zgłoś się!

NCDC Business Race to pierwszy w regionie bieg sztafet firmowych, w którym mogą brać udział pracownicy oraz właściciele firm. W NCDC Business Race nie chodzi o czas pokonania trasy, ale o dobrą zabawę i integrację. Celem jest też zachęcenie ludzi do regularnego biegania i zdrowego trybu życia.

NCDC Business Race – 8 czerwca 2019, od godz. 10:00

Sztafeta składa się 4 osób, a każdy uczestnik ma do pokonania dystans 4 km. Bieg odbywa się na terenie Parku Kasprowicza.

Zachęcamy do udziału również początkujących biegaczy, gdyż w tym biegu nie czas pokonania trasy jest najważniejszy ale dobra zabawa i integracja zespołu.

Każdy zespół otrzymuje w pakiecie startowym koszulki techniczne z logo swojej firmy na tyle koszulki. Po biegu odbywa się piknik dla uczestników, podczas którego wręczane są statuetki dla  zwycięzców w poszczególnych kategoriach oraz losowane atrakcyjne nagrody wśród wszystkich sztafet

  • W pierwszej edycji biegu, 23.05.2015, udział wzięło 107 sztafet z ponad 80 szczecińskich i ogólnopolskich firm i instytucji.
  • W 2016 roku na starcie w Parku Kasprowicza stanęło 125 sztafet.
  • W 2017 roku w NCDC Business Race wzięło udział 228 sztafet.
  • W 2018 roku wystartowało 330 sztafet z ponad 400 firm.

Zbieramy sztafetę ZPSB -> ZGŁOŚ SIĘ I POBIEGNIJ Z NAMI!

Dołącz do sztafety ZPSB! Bieganie to Twoja pasja? Dołącz do naszej sztafety w NCDC Business Race. Bieg odbędzie się 8 czerwca. Zgłoszenia przyjmujemy w Dziekanacie lub na maila:  media@zpsb.pl albo tel. 91 81 49 461

Liczymy też, że przyjdziecie do Parku Kasprowicza dopingować naszej drużynie, a także spędzić sobotę w miłej atmosferze i duchu integracji na świeżym powietrzu.

Treningi już wystartowały. Uczestnicy wzięli udział w II wspónym biegu. Jeżeli masz ochotę do nich dołączyć zgłoś się już teraz ! 🙂

Więcej o NCDCBusiness Race – na stronie lub Facebooku

Zobacz, jak było w ubiegłym roku !