NCDC Business Race – ZPSB partnerem edukacyjnym

ZPSB została ponownie partnerem edukacyjnym NCDC Business Race – tradycyjnie już organizowanego w Szczecinie biegu sztafet firmowych. Pobiegnie też nasza reprezentacyjna sztafeta Z-P-S-B. Szukamy jeszcze chętnych osób do drużyny – zgłoś się!

NCDC Business Race to pierwszy w regionie bieg sztafet firmowych, w którym mogą brać udział pracownicy oraz właściciele firm. W NCDC Business Race nie chodzi o czas pokonania trasy, ale o dobrą zabawę i integrację. Celem jest też zachęcenie ludzi do regularnego biegania i zdrowego trybu życia.

NCDC Business Race – 9 czerwca 2018, od godz. 10:00

Sztafeta składa się 4 osób, a każdy uczestnik ma do pokonania dystans 4 km. Bieg odbywa się na terenie Parku Kasprowicza.

Zachęcamy do udziału również początkujących biegaczy, gdyż w tym biegu nie czas pokonania trasy jest najważniejszy ale dobra zabawa i integracja zespołu.

Każdy zespół otrzymuje w pakiecie startowym koszulki techniczne z logo swojej firmy na tyle koszulki. Po biegu odbywa się piknik dla uczestników, podczas którego wręczane są statuetki dla  zwycięzców w poszczególnych kategoriach oraz losowane atrakcyjne nagrody wśród wszystkich sztafet

W pierwszej edycji biegu, 23.05.2015, udział wzięło 107 sztafet z ponad 80 szczecińskich i ogólnopolskich firm i instytucji.
W 2016 roku na starcie w Parku Kasprowicza stanęło 125 sztafet.
W 2017 roku w NCDC Business Race wzięło udział 228 sztafet.

Zbieramy sztafetę ZPSB -> ZGŁOŚ SIĘ I POBIEGNIJ Z NAMI!

Dołącz do sztafety ZPSB! Bieganie to Twoja pasja? Dołącz do naszej sztafety w NCDC Business Race. Bieg odbędzie się 6 czerwca. Zgłoszenia przyjmujemy w Dziekanacie lub na maila:  media@zpsb.pl albo tel. 91 81 49 461

Liczymy też, że przyjdziecie do Parku Kasprowicza dopingować naszej drużynie, a także spędzić sobotę w miłej atmosferze i duchu integracji na świeżym powietrzu.

Zobacz, jak było w ubiegłym roku! [foto]

Więcej o NCDC Business Race – na stronie lub Facebooku