Oferta pracy – Asystentka ds. HR

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać – profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Asystentka ds. HR

Miejsce pracy: Szczecin | Numer ref.: AHR/062/IKA

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Przyjazne środowisko pracy

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie, kompletowanie oraz archiwizowanie dokumentacji pracowniczej
  • Wprowadzenie danych pracowników do systemu
  • Udział w procesach rekrutacji pracowników
  • Organizowanie spotkań z Kandydatami
  • Weryfikacja absencji pracowników
  • Udział w innych zadaniach z obszaru HR wyznaczonych przez przełożonego

Wymagania:

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale HR
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze administracji kadrowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, skrupulatność
  • Chęć nawiązania długofalowej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z nr referencyjnym na adres: iga.kasprzak@manpower.pl