Oferta pracy dla Specjalisty ds. personalnych

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy działającej w branży FMCG, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. personalnych

miejsce pracy: Park Przemysłowy Łozienica k. Goleniowa,

nr ref.: SRBK/06

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dokumentacji personalnej
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym
  • Przygotowywanie dokumentacji płacowej oraz sporządzanie listy płac
  • Przygotowanie oraz aktualizacja procedur wewnętrznych i regulaminów
  • Wsparcie kadry kierowniczej w zakresie rekrutacji, szkoleń i rozwoju kompetencji
  • Obsługa administracyjna pracowników
  • Koordynacja obiegu dokumentów pracowniczych
  • Sporządzanie raportów i analiz kadrowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi i twardego oraz mile widziane miękkiego HR
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Kreatywność oraz gotowość do promowania i wdrażania inicjatyw
  • Prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref.: SRBK/06 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.