Oferta pracy – Junior Accountant z j. angielskim

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Centrum Usług Wspólnych w Szczecinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior Accountant with English

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za codzienne wsparcie działu finansowego i zapewnienie ciągłej obsługi klientów wewnętrznych naszego Centrum Usług Wspólnych, a w szczególności za:

  • Księgowanie dokumentów w systemie SAP
  • Kontrolę dokumentów księgowych
  • Obsługę klientów zagranicznych
  • Współpracę z innymi zespołami w celu optymalizacji procesów

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie (preferowane wyższe lub w trakcie studiów)
  • Wiedza dotycząca podstawowych zagadnień z dziedziny rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Chęć rozwoju oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Systematyczność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, uczestnictwo w programie ubezpieczeń grupowych
  • Nagrody dla wyróżniających się pracowników, imprezy integracyjne, „Refer a friend” program
  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie z wdrożonym systemem SAP
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Realizację ciekawych projektów w młodym i dynamicznym zespole

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja.ssc@dsg.dk

Please insert the following statement to your application: „I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Personnel Protection Act of 29.08.1997 no 133 position 883).”