Oferta pracy – Junior Project Manager z językiem niemieckim lub angielskim

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Junior Project Manager z językiem niemieckim lub angielskim

miejsce pracy: okolice Szczecina; nr ref. JPMBK/05

Zakres obowiązków:

  • Asystowanie w zarządzaniu i realizacji projektów firmy
  • Organizacja procesów i nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem
  • Odpowiedzialność za współpracę z zespołem realizującym projekt
  • Regularne raportowanie statusów zarządzanych projektów do Przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Min. roczne doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej – mile widziane
  • Doświadczenie w branży metalowej – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Otwartość, komunikatywność
  • Systematyczność, sumienność

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. JPMBK/05 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.