Oferta pracy – Key Account Manager (praca stacjonarna) – FMCG

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy prężnie działającej na rynku od ponad 10 lat, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Key Account Manager (praca stacjonarna) – FMCG

miejsce pracy: bliskie okolice Szczecina, nr ref. KAMBK/05

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych odbiorców w kanale hurtowym i nowoczesnym
  • Negocjacje z Kontrahentami
  • Wprowadzanie nowego asortymentu, kontrola nad składanymi zamówieniami oraz stanami magazynowymi w sieciach handlowych i w rynku tradycyjnym
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Raportowanie do Zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w branży FMCG we współpracy z sieciami handlowymi – warunek konieczny
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Umiejętności analityczne oraz orientacja na wyniki
  • Znajomość technik negocjacji
  • Prawo jazdy kat. B

To oferta dla osób dynamicznych, odpowiedzialnych, chcących rozwijać się zawodowo w firmie o uznanej pozycji na rynku.

Firmie oferuje stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KAMBK/05 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl  Gwarantujemy poufność.