Oferta pracy – Koordynator ds. jakości

Firma Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o., która wchodzi w skład grupy kapitałowej PKC Group w swoich działaniach, koncentruje się na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów, maszyn budowlanych i autobusów dla branży transportowej oraz energetycznej.

AKTUALNIE, W ZWIĄZKU Z INTENSYWNYM ROZWOJEM NASZEJ FIRMY, POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

KOORDYNATOR DS. JAKOŚCI

Miejsce pracy: Białogard, woj. zachodniopomorskie

PRZYSZŁE ZADANIA:

  • Kontakt z klientem w tematach jakościowych, komunikowanie wymagań i oczekiwań klienta w organizacji;
  • Obsługa reklamacji klientów, ewidencjonowanie reklamacji w systemie ERP;
  • Raporty 3D / 8D – inicjowanie, tłumaczenie, nadzór nad terminowością odpowiedzi do klienta;
  • Udział w telekonferencjach , spotkaniach , audytach klientów;
  • Raportowanie wyników (raporty jakości tygodniowe i miesięczne) do kadry kierowniczej i zarządzającej;
  • Analiza długoterminowa wdrożonych działań korygujących i zapobiegawczych do niezgodności zgłoszonych przez klienta – praca z Defect Mapping Tool;
  • Ścisła współpraca z inżynierami jakości oraz kierownikiem ds. jakości.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z realizacja zadań w obszarze jakości lub w dziale technologicznym /konstrukcyjnym;
  • Umiejętność obsługi Pakietu MS Office, w szczególności biegłość w obsłudze arkusza kalkulacyjnego Excel;
  • Odpowiedzialność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, asertywność;
  • Orientacja na klienta i umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia dla osób rozpoczynających karierę zawodową;
  • Program wdrożeń dla nowego pracownika;
  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy;
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników;

OSOBY ZAINTERESOWANE SZCZEGÓŁAMI OFERTY ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POD NUMER TELEFONU: 664 150 902 LUB O PRZESŁANIE CV NA ADRES: rekrutacja_ktp@pkcgroup.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.997 r. Dz.U. z 2002 r. Nr 101,poz.923