Oferta pracy – Planista Produkcji (Szczecin – praca stała)

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Przedsiębiorcom oferuje wsparcie potrzebnych im pracowników, a kandydatów łączy z poszukiwaną przez nich pracą.

Firma Manpower (www.manpower.pl) poszukuje dla swojego mandanta osoby na stanowisko:

Planista Produkcji

(Szczecin, praca stała)

Opis stanowiska:

  • Planowanie produkcji oraz analizowanie możliwości produkcyjnych pod kątem realizacji założonego planu,
  • Przygotowywanie i prowadzenie harmonogramów produkcji,
  • Sprawdzanie dostępności komponentów,
  • Nadzorowanie terminów dostaw,
  • Raportowanie,
  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w obszarze planowania produkcji,
  • Wykształcenie techniczne (min. średnie, mile widziane wyższe),
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Chęć nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Praca w międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet socjalny,
  • Dobra organizacja pracy.

Kontakt w sprawie oferty:

Aleksandra Wardziak, Młodszy Konsultant Biznesowy ds. Rekrutacji Stałej, mail: aleksandra.wardziak@manpower.pl