Oferta pracy – Pracownik działu sprzedaży z j. niemieckim (Koszalin – praca stała)

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Przedsiębiorcom oferuje wsparcie potrzebnych im pracowników, a kandydatów łączy z poszukiwaną przez nich pracą.

Firma Manpower (www.manpower.pl) poszukuje dla swojego mandanta osoby na stanowisko:

Pracownik działu sprzedaży z j. niemieckim

Koszalin – praca stała

Zadania:

  • Budowanie długofalowych relacji oraz opieka nad klientami niemieckojęzycznymi
  • Nadzorowanie procesu składania zamówień
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Przekazywanie klientom informacji dotyczących produktów
  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy u klientów

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Wysoka kultura osobista

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Kontakt w sprawie oferty:

Aleksandra Wardziak, Młodszy Konsultant Biznesowy ds. Rekrutacji Stałej, mail: aleksandra.wardziak@manpower.pl