Oferta pracy – Projektant – Architekt Wnętrz

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy handlowej z branży meblarskiej kandydata na stanowisko:

Projektant – Architekt Wnętrz

miejsce pracy: Szczecin, nr ref: PAWBK/05

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie wizualizacji w programie InteriCAD
  • Projektowanie wnętrz takich jak pokój hotelowy, recepcja, hall itp. (dobór kolorów, materiałów, projekt mebli)
  • Budowanie bazy klientów
  • Obsługa dotychczasowych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów (spotkania w kraju i zagranicą)
  • Przygotowywanie ofert wraz z wizualizacją i kalkulacją
  • Uczestniczenie w projektowaniu nowych systemów mebli hotelowych firmy
  • Projektowanie graficzne na potrzeby firmy
  • Współpraca i raportowanie do Zarządu firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu wnętrz mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (również branżowego)
  • Umiejętność pracy w środowisku programów CAD
  • Znajomość oprogramowania Excel
  • Umiejętność obsługi programów graficznych (Corel)
  • Znajomość materiałów do wykonywania mebli będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferta dla osób sumiennych i dynamicznych, chcących rozwijać się zawodowo. Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, ciekawe projekty oraz niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. PAWBK/05 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.