Oferta pracy – Specjalista ds. administracyjnych z jęz. niemieckim – branża finansowa

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, międzynarodowej grupy z branży finansowej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjnych z jęz. niemieckim – branża finansowa

miejsce pracy: Szczecin,

nr ref. SMBK/06

Zakres obowiązków:

  • Administracja dokumentów związanych z operacjami finansowymi
  • Sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (poziom min. B2) – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego (poziom min. B1) – mile widziane
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Outlook) – warunek konieczny
  • Dobra organizacja pracy
  • Zarządzanie czasem
  • Pozytywne nastawienie
  • Doświadczenie w pracy biurowej, związanej z administracją – mile widziane

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet benefitów (szkolenia językowe, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. SMBK/06 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na http://www.unikadr.pl