Oferta pracy – Specjalista ds. Obsługi Klienta (j. niemiecki) – praca stała w Szczecinie

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Przedsiębiorcom oferuje wsparcie potrzebnych im pracowników, a kandydatów łączy z poszukiwaną przez nich pracą.

Firma Manpower (www.manpower.pl) poszukuje dla swojego mandanta osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta (j. niemiecki)

Szczecin – praca stała

Zadania:

  • Przyjmowanie zgłoszeń klientów zagranicznych
  • Komunikowanie do odpowiednich działów o problemach związanych z systemami lub aplikacjami
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu zarządzania zgłoszeniami
  • Współpraca w ramach międzynarodowych zespołów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Umiejętność poprawnej i swobodnej komunikacji oraz aktywnego słuchania
  • Kultura osobista, uprzejmość
  • Chęć rozwoju i pracy w zespole

Oferta:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie (3-miesięczny okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony)
  • Pakiet szkoleń oraz kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • Benefity (karta Multisport, kursy językowe i opieka zdrowotna)
  • Dofinansowanie do wynajmu mieszkania dla osób relokujących się lub możliwość dofinansowania kosztów dojazdu dla osób spoza Szczecina

Kontakt w sprawie oferty:

Aleksandra Wardziak, Młodszy Konsultant Biznesowy ds. Rekrutacji Stałej, mail: aleksandra.wardziak@manpower.pl