Oferta pracy – Specjalista ds. obsługi Klienta w dziale eksportu – branża reklamowa

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, działającego w branży reklamowej, poligraficznej i wydawniczej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta w dziale eksportu – branża reklamowa

miejsce pracy: Szczecin;

nr ref: ZEBK/05

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów zagranicznych
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów i wprowadzanie ich do bazy danych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Tworzenie harmonogramów i kontrola terminowości realizacji zleceń
  • Wypisywanie i potwierdzanie zamówień
  • Raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami sprzedażowymi i/lub obsłudze klienta
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu zaawansowanym – warunek konieczny
  • Doświadczenie w branży reklamowej – będzie dodatkowym atutem
  • Nastawienie na realizację zadań
  • Zmysł analityczny
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

To oferta dla osób łatwo nawiązujących kontakty, dynamicznych i otwartych

Firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. ZEBK/05 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.