Oferta pracy – Specjalista ds. sprzedaży B2B z językiem angielskim i niemieckim

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej wchodzącej w skład międzynarodowej grupy, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży B2B

z językiem angielskim i niemieckim

miejsce pracy: okolice Szczecina nr ref. SDSBK/06

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów firmy
  • Uczestniczenie w prowadzeniu procesu sprzedażowego
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność nawiązywania relacji
  • Otwartość, komunikatywność
  • Nastawienie na realizację celów
  • Sumienność, systematyczność
  • Gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. SDSBK/06 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.