Oferta pracy – Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych (Kołobrzeg, Koszalin – praca stała)

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Przedsiębiorcom oferuje wsparcie potrzebnych im pracowników, a kandydatów łączy z poszukiwaną przez nich pracą.

Firma Manpower (www.manpower.pl) poszukuje dla swojego mandanta osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Kołobrzeg, Koszalin – praca stała

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów w salonie
  • Analizowanie potrzeb klientów w celu dostosowania produktów
  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych (karty kredytowe, rachunki oszczędnościowe, pożyczki, itp.)
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientem

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży bezpośredniej
  • Zorientowanie na klienta
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju w obszarze sprzedaży

Kontakt w sprawie oferty:

Aleksandra Wardziak, Młodszy Konsultant Biznesowy ds. Rekrutacji Stałej, mail: aleksandra.wardziak@manpower.pl