Oferta pracy – SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ (Inżynier Jakości)

Eltwin Sp. z o.o. – dostawca elektroniki przemysłowej. Produkujemy komponenty elektroniczne do zastosowań w zakresie automatyki. Specjalizujemy się w jednostkach kontroli szybkości silników AC i DC oraz jednostkach kontroli elektronicznej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ (Inżynier Jakości)

Miejsce pracy: Stargard

Region: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad wewnętrznym system zarządzania jakością i środowiskiem,
  • nadzór nad raportami niezgodności,
  • sporządzanie raportów, analiz i statystyk dotyczących jakości i reklamacji,
  • przygotowywanie dokumentacji na podstawie norm i standardów klienta,
  • bezpośredni nadzór nad jakością procesów produkcyjnych,
  • wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych związanych z niezgodnościami w wyrobie i procesie.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (preferowana specjalizacja zarządzanie jakością) lub ostatni rok studiów, ewentualnie student zaoczny,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra obsługa w zakresie MS Office,
  • znajomość teoretyczna narzędzi jakościowych: PPAP, FMEA, MSA, SPC, 8D etc.
  • umiejętność pracy w zespole,
  • cierpliwość, dokładność i otwartość.

Oferujemy:

  • pracę w firmie z kapitałem zagranicznym,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • umowę o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim na adres: eltwin_polska@wp.pl z dopiskiem „Inżynier Jakości”.