Przyjdź na darmowe wydarzenie!

 

zpsb wizerunkowo plodni

 

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie oraz Grupa Płodni.com zapraszają

Myślisz, że wiesz już wszystko o social media? A może nadal uważasz, że to coś zupełnie nie dla Ciebie? Facebook jest Twoim najlepszym przyjacielem, a Twitter, Instagram i Snapchat to jego kumple, których codziennie odwiedzasz? A może pierwszy raz słyszysz te nazwy i nie masz pojęcia, dlaczego wszyscy tak oszaleli na punkcie „tych sociali”? Nieważne, w której grupie jesteś – koniecznie wpadnij 18 września (piątek) o godz. 18.30 na Campus Akademicki przy ul. Żołnierskiej w Szczecinie na specjalne wydarzenie „Sekrety Social Media vol. 2”, a z pewnością dowiesz się czegoś ciekawego. Gwarantujemy brak nudy i dawkę praktycznej wiedzy!

Dlaczego warto?

Tym razem pogadamy z Wami o CZASIE i o tym, jak ważną rolę odgrywa on w mediach społecznościowych. Zastanowimy się, czy w internecie płynie on inaczej i czy można go rozciągnąć, wyprzedzić lub zatrzymać?

Całe spotkanie poprowadzi dziennikarz Jarosław Kuźniar, który przy tej okazji opowie również o tym, jak udaje mu się być „na czasie” w social media – to raz. Dwa – będzie mnóstwo świetnych gości, którzy o sekretach SM wiedzą naprawdę dużo i chętnie Wam je zdradzą. Ich nazwiska ujawnimy już wkrótce. Trzy – na zakończenie w miłej atmosferze pogadamy sobie razem, pośmiejemy się i mamy nadzieję, że po prostu spędzimy fajnie to wrześniowe popołudnie.

Gdzie i kiedy się widzimy?

18 września (piątek) o godzinie 18.30, Campus Akademicki przy ul. Żołnierskiej w Szczecinie. Wstęp na to wydarzenie jest całkowicie bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego zgłoś swój udział już teraz.

 

Zapisz się