Spotkanie Noworoczne i aukcja charytatywna

Tradycyjnie w początku stycznia, miało dziś miejsce Spotkanie Noworoczne pracowników i współpracowników ZPSB. Wspaniałą oprawę muzyczną wydarzeniu zapewnił Cezary Strokosz, gitarzysta, kompozytor, pedagog szkoły muzycznej w Gryficach. Po wyśmienitym recitalu rozpoczął się kulminacyjny punkt spotkania – aukcja charytatywna rękodzieła.

Na stole aukcyjnym zostało wystawionych kilkadziesiąt najróżniejszych produktów ofiarowanych przez pracowników ZPSB – od sztuki, plakatów, fotografii, przez rękodzieło dziewiarskie, lampę Rektor Zelek, po kosmetyki własnej produkcji, a także całe mnóstwo przysmaków – ciasta, torty, nalewki, konfitury, soki… Licytacje były gorące, a wszystkie środki z aukcji trafiały na dwa cele: na wsparcie Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Szczecinie oraz do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Samych datków na schronisko udało nam się zebrać: 1310 zł! 🙂 Na WOŚP jeszcze nie wiadomo ile – zbieramy nadal – rozstrzygnięcie w niedzielę podczas Wielkiego Finału!

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie w tym roku po raz kolejny ustanowiła w swojej siedzibie punkt zbiórki na rzecz WOŚP. Puszka Orkiestry stoi w Dziekanacie. A dodatkowo w tę sobotę – 13 stycznia – Wolontariusz WOŚP, Rektor prof. Zelek, będzie odwiedzać studentów w czasie zajęć i zachęcać do wrzucania grosików mniejszych i większych do puszki.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej ze Spotkania Noworocznego ZPSB