Spotkanie z Grzegorzem Filipowiczem w ZPSB – 28 marca

Jakich mamy pracowników – praktyczne implikacje!

Już 28 marca w ZPSB zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Grzegorzem Filipowiczem – prezesem Polskiego Stowarzyszenia HR Bussiness Partner. Głównym tematem wykładu będzie określenie typologii pracowników oraz założenie,w jaki sposób powinno się podchodzić do każdej z grup. Po prezentacji zachęcamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym na temat praktycznej użyteczności badań z zakresu satysfakcji i zaangażowania pracowników.

Praktycznie każda, osoba, prowadząca firmę lub kierująca zespołem pracowników, ma swoje specyficzne doświadczenia i wynikające z nich zdanie, dotyczące tego, jak dużo zależy od poziomu satysfakcji i zaangażowania pracowników. Dlatego też zagadnienie to budzi równie dużo zainteresowania, co kontrowersji.

Grzegorz Filipowicz

Termin: 28 marca 2019 r., godz. 16:00-19:00
Miejsce: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie, przy ul. Żołnierskiej 53, sala 116 (parter)

PROGRAM SPOTKANIA

16.00 – 16.15

16.15 – 16.30

Rejestracja oraz spotkania networkingowe

Sprawy organizacyjne oraz podstawowe informacje o działalności Stowarzyszenia

16.30 – 18.00 Grzegorz Filipowicz – prezentacja i warsztat: Jakich mamy pracowników i co można z nimi zrobić, czyli praktyczne wnioski z badania satysfakcji i zaangażowania w ramach programu Inwestor w Kapitał Ludzki
18.00 – 18.30 Panel dyskusyjny: praktyczna użyteczność badań z zakresu satysfakcji i zaangażowania pracowników
18.30 – 18.55 Omówienie możliwych inicjatyw integrujących środowisko HR w Województwie Zachodniopomorskim
18.55 – 19.00 Podsumowanie, zakończenie oraz spotkania networkingowe

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych – jednak ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzanie obecności: hrbp@post.pl lub tel. 516 177 706.

Grzegorz Filipowicz – ekspert ZZL z 27 letnim doświadczeniem w obszarze rozwoju zawodowego, budowy systemów kompetencji oraz zarządzania efektywnością. Business Partner w ForFuture oraz Asseco Data Systems. Prezes Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner oraz członek HCI (Human Capital Institute). Członek Kapituły programu Inwestor w Kapitał Ludzki. Autor kilku książek, licznych publikacji oraz narzędzi HRMS.