StRuNa 2015 – czyli nagrody za najlepsze projekty realizowane przez studentów i doktorantów

Ruszyła 5. edycja konkursu StRuNa. Poznaj zasady!

W 5. edycji Konkursu StRuNa zostaną nagrodzone koła naukowe i inne organizacje studenckie, które zrealizowały swoje projekty między 1 października 2014 roku a 30 września 2015 roku. Konkurs StRuNa posiada 5 kategorii:

  • Projekt Roku 2015,
  • Koło Naukowe Roku 2015,
  • Wyprawa Roku 2015,
  • Konferencja Roku 2015,
  • Opiekun Roku 2015.

Zgłoszenia konkursowe należy wysyłać za pośrednictwem strony internetowej do 23 listopada 2015 roku (poniedziałek), do godziny 23:59.

Konkurs StRuNa jest częścią Programu StRuNa. W ramach Programu można również zamieszczać publikacje naukowe w czasopiśmie „StRuNa – Biuletyn Młodych Naukowców” oraz korzystać z ogólnopolskiej bazy organizacji i realizowanych przez nie projektów naukowych (obecnie baza zawiera informacje o 5487 kołach oraz innych organizacjach zrzeszających studentów i doktorantów).

Nazwa StRuNa została utworzona z pierwszych liter słów St-udencki Ru-ch Na-ukowy. Programem administruje Fundacja „Fundusz Pomocy Studentom”. Uroczystość wręczenia nagród w tegorocznej edycji Konkursu StRuNa odbędzie się w grudniu br. w Warszawie. Bieżące informacje o Konkursie można znaleźć na oficjalnej stronie facebookowej konkursu.