Szczecin przyjazny logistyce – zapraszamy na konferencję

W imieniu organizatorów zapraszamy na konferencję „ Szczecin przyjazny logistyce”, 6 czerwca 2017 roku w Technoparku w Szczecinie. ZPSB zostało partnerem edukacyjnym wydarzenia.

Wydarzenie  dedykowane jest przedstawicielom sektora publicznego, deweloperom, inwestorom z kraju i z zagranicy oraz ekspertom i analitykom rynku. Udział w konferencji to nie tylko możliwość zapoznania się z aktualną ofertą inwestycyjną regionu, ale również doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych i personalnych, czy rozpoczęcia lukratywnej współpracy. Spotkanie poprowadzi Patrycjusz Wyżga, dziennikarz TVN Biznes i Świat.

Jak mówią eksperci, Szczecin posiada olbrzymi potencjał przyciągania nowych inwestycji. Przedsiębiorcy zwracają uwagę na wyjątkową lokalizację, obecność portów morskich oraz największych polskich i międzynarodowych armatorów. Atrakcyjność miasta zwiększa dodatkowo bliskie sąsiedztwo Skandynawii i Niemiec, doskonałe skomunikowanie z resztą zachodniej Europy, dostęp do Morza Bałtyckiego oraz dobrze prosperujące w pobliskim Goleniowie lotnisko łączące Szczecin z wieloma miastami Polski i Europy. Nie bez znaczenia jest również bezpośrednie sąsiedztwo Podstrefy Szczecin Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Podstrefy Szczecin Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec, które oferują inwestorom kompleksową obsługę projektu inwestycyjnego, pomoc publiczną w formie zwolnień z podatku dochodowego oraz niskie koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga tylko rejestracji w formularzu na stronie: www.bluevine.pl/konferencja/szczecin-przyjazny-logistyce/