Zachęcamy do konkursu fotograficznego Girl Power

Photo Challenge 2017
Do wygrania 5400 € za fotografię, która najlepiej odzwierciedla walkę kobiet o równouprawnienie.

O co chodzi?

PhotoChallenge 2017 jest międzynarodowym akademickim konkursem, który ma na celu promowanie debaty i refleksji na tematy istotne dla społeczeństwa, a także zaangażowanie studentów w projekty wykorzystujące fotografię jako główną formę ekspresji społecznej, politycznej i kulturowej. Tegorocznym tematem jest Girl Power.

Codziennie miliony kobiet na całym świecie dążą do wzmocnienia swojej pozycji w społeczeństwie. Nasze wyzwanie ma reprezentować tę walkę za pomocą fotografii. Jest skierowane do studentów z całej Polski oraz innych krajów. Nadesłane prace konkursowe zostaną ocenione przez komisję, która weźmie pod uwagę kryteria takie jak: oryginalność, kreatywność i realizację tematu.

Za zwycięskie zdjęcie jest nagroda pieniężna w wysokości 5400 €. Zwycięzca otrzyma 2700 €, a kolejne 2700 € zostanie przekazane na rzecz wybranej przez niego organizacji pozarządowej.

Dlaczego warto wziąć udział?

Możesz wesprzeć szlachetną sprawę, pokazać swoją kreatywność i wygrać duże pieniądze dla siebie oraz organizacji, którą chciałbyś wspomóc. Potrzeba czegoś więcej?

Zgłoszenia

Zgłoszenia do PhotoChallenge 2017 trwają do 30.11.2017 wyłącznie na oficjalnej stronie konkursu: www.jakandjil.pl/photochallenge2017.

Wszystkie informacje na temat zasad, terminów i nagród PhotoChallenge 2017 można znaleźć w regulaminie konkursu. Organizatorem jest Jak&Jil (Mucca.co).