Zamień swój pomysł w startup – 5 wejściówek na Startup Weekend Szczecin!

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, w ramach projektu Matrix, została partnerem głównym Startup Weekendu, który odbędzie się w Szczecinie w dniach 23-25.10.2015 r.

Dla Studentów ZPSB mamy 5 bezpłatnych wejściówek na drugą szczecińską edycję tego międzynarodowego wydarzenia. Wierzymy, że nasi Studenci mają pomysły i inicjatywę, aby wziąć udział w konkursie Startup Weekendu, dlatego chcemy ich tam zaprosić.

Jesteś Studentem ZPSB? Spróbuj – może stworzysz biznes i zyskasz inwestora!

Druga edycja polsko-niemieckiego Startup Weekendu w Szczecinie, organizowana przez Fundację Netcamp i Technopark Pomerania, połączy kreatywne osoby, które przy wsparciu doświadczonych mentorów będą tworzyć innowacyjne projekty.

Startup Weekend to 3-dniowe warsztaty dla osób zainteresowanych stworzeniem biznesu w oparciu o nowe technologie oraz innowacyjny pomysł. To sprawdzony międzynarodowy format wydarzeń wspierany przez Google for Entrepreneurs i znany akcelerator Techstars oraz największa globalna społeczność startupowa. Dotychczas prawie 120 tys. uczestników Startup Weekendów na świecie stworzyło ponad 13 tys. projektów.

Zwycięzca poprzedniej edycji Startup Weekendu w Szczecinie zaledwie po 6 miesiącach pozyskał kilkaset tysięcy euro od inwestora z Berlina, dzięki czemu mógł dalej rozwijać swój projekt.

Organizatorzy zapraszają uczestników z Polski i Niemiec – programistów, specjalistów od marketingu/biznesu i grafików. Warsztaty i prezentacje odbędą się w języku angielskim.

Jak można zdobyć bezpłatną wejściówkę od ZPSB:

  1. Opisz w maksymalnie 1000 znakach – w języku angielskim – swój pomysł na biznes /lub /co mógłbyś wnieść do zespołu startupu (uzasadnij, czy jesteś np. marketingowcem/ekonomistą/programistą/ grafikiem etc.)
  2. Wyślij ten opis na adres: eswiergiel@zpsb.pldo dnia 21 października 2015 r. do godz. 16.00 (podaj też rok i specjalność Twoich studiów w ZPSB)
  3. Czekaj na wiadomość zwrotną z zaproszeniem do udziału – jeśli przekonasz nas, że masz pomysł i potencjał do udziału w Wydarzeniu, przekażemy Ci jedną z naszych 5 wejściówek.

Zachęcamy serdecznie do udziału.
 

Więcej o Wydarzeniu