Zapraszamy na konferencję #HRSzczecin

Nasza Uczelnia została Partnerem Edukacyjnym wyjątkowego wydarzenia – 31 maja w szczecińskiej Starej Rzeźni odbędzie się konferencja #HRSzczecin 2017. Tematem przewodnim tego wydarzenia, adresowanego do przedstawicieli świata biznesu, będzie budowanie marki pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku pracy Pomorza Zachodniego.

Dlaczego staje się to tak ważne?

Sytuacja firm ze Szczecina i regionu jest dość trudna. I nie chodzi tu o problemy finansowe, a o tzw. zasoby ludzkie. Rośnie zapotrzebowanie na pracowników, a wraz z nim pojawia się rywalizacja pomiędzy pracodawcami o dobrych, wykwalifikowanych i utalentowanych członków zespołu. Coraz istotniejsze staje się skuteczne zatrzymanie pracowników w organizacji oraz zbudowanie ich zaangażowania.

Dla kogo jest ta konferencja?

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani tematyką szeroko pojętego HR-u, a zwłaszcza przedstawiciele dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, doradcy personalni, pracownicy działów HR, kadra managerska i szkoleniowcy.

Kto i o czym będzie mówił?

Podczas konferencji #HRSzczecin 2017 zaproszeni prelegenci przekażą informacje na temat nowych kierunków i inspiracji w budowie zdrowych i skutecznych firm. Swoją wiedzą i doświadczeniem w radzeniu sobie z wyzwaniami współczesnego, silnie konkurencyjnego rynku pracy, podzielą się wybitni specjaliści: Jacek Santorski (uznany autorytet w dziedzinie psychologii biznesu), Robert Zych (specjalizujący się w projektach dla liderów i szefów), Zyta Machnicka (Empoyer Branding Partner), Sebastian Kotow (prezes firmy doradczo-szkoleniowej MindShift), Magdalena Kowalska (dyrektor personalna w IKEA), Grzegorz Turniak (niestrudzony orędownik idei networkingu). O aktualnej sytuacji na rynku pracy opowie też Zastępca Prezydenta Miasta Szczecin – Michał Przepiera.

Dlaczego warto wziąć udział?

Argumentów przemawiających za udziałem w #HRSzczecin 2017 jest wiele. Uczestnicy wydarzenia:

  • dowiedzą się, jak zatrzymać pracowników w firmie na dłużej oraz jak zwiększyć ich efektywność
  • poznają czynniki, które mają wpływ na zaangażowanie zespołu
  • nauczą, jak zarządzać zaufaniem i motywacją pracowników
  • docenią wagę budowania sieci kontaktów w kontekście HR-u
  • zyskają wskazówki dotyczące skutecznej aktywności z zakresu employer brandingu
  • przeanalizują nowe priorytety i kryteria efektywnego biznesu
  • porozmawiają o zmianach na rynku pracy Pomorza Zachodniego w ciągu ostatnich kilku lat.

Na co jeszcze mogą liczyć uczestnicy?

Dla szczególnie zainteresowanych tematyką przywództwa, budowania sieci kontaktów i wystąpień publicznych organizator przygotował elitarne warsztaty. Cztery różne moduły  zajęciowe odbędą się 1 czerwca. Poprowadzą je: Jacek Santorski, Michał Kaźmierski, Grzegorz Turniak, Beata Tadla oraz Jarosław Jamroz.

Kto za tym stoi?

Organizatorem konferencji jest LSJ HR Group, szczecińska firma rekrutacyjna z 15-letnim doświadczeniem, która pozyskuje pracowników dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw, największych firm z regionu.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie hrszczecin.pl