Zapraszamy na spotkanie nt. Lean Managementu

W imieniu Klubu Lean Management zapraszamy na spotkanie  pt. “Uniknąć porażki wdrażając Lean Management”, z udziałem prof. dr. hab. Piotra Walentynowicza z Uniwersytetu Gdańskiego oraz prezesa Rafała Bierzanowskiego z L-C sp. z o.o. Spotkanie poświęcone będzie czynnikom sprzyjającym udanemu wdrażaniu koncepcji Lean Management w firmie.

Zapraszamy naszych studentów i słuchaczy, a szczególnie osoby zainteresowane naszymi studiami podyplomowymi Lean Management. Podczas spotkania, obok prelekcji zaproszonych gości, przewidziano też moderowaną dyskusję, zachęcamy więc do

Spotkanie odbędzie się w dniu 11 maja (czwartek) od godz. 17:30, w Klubie Exp Pub & Games Room (dawny Royal Jazz Club), przy ul. Mariackiej 26.

Wydarzenie jest bezpłatne. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, obowiązuje rejestracja pod linkiem: www.uczestnicy.pl/event/uniknac-porazki-wdrazajac-lean-management-1

Prelegenci:

  • prof. UG, dr hab. Piotr Walentynowicz – Od 1995 związany z trójmiejskim środowiskiem akademickim. Od 2009 roku związany na stałe w Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.
    Doświadczenia badawcze i konsultingowe wyniósł m.in. z Opoczno SA, Famarol SA, Świdnik SA, PZL Rzeszów SA, Klose SA, Franke Foodservice Poland Sp. z o.o., DMM Plastic Sp. z o.o. Visscher-Caravelle Poland oraz ZO Wybrzeże S.I. Autor artykułów naukowych na temat Kaizen i Lean Management oraz opracowań na rzecz praktyki. Aktualnie prowadzi badania naukowe na temat zastosowania Kaizen i Lean Management w polskich przedsiębiorstwach oraz popularyzuje elementy tych koncepcji wśród studentów i praktyków w Trójmieście.
  • Rafał Bierzanowski – Prezes Zarządu C-L Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku. Karierę zawodową rozpoczął w 1999 roku. Doświadczenie w biznesie zdobywał pracując w takich firmach jak KOSPEL S. A., Słupskie Fabryki Mebli Sp. z o.o., „1Logistics” Żuralski i obecnie C-L Sp. z o.o., w których zajmował stanowiska począwszy od pracownika działu sprzedaży, przedstawiciela handlowego, specjalisty ds. eksportu / importu, kierownika działu handlowego, następnie dyrektora handlowego i Prezesa Zarządu. Ukończył szkolenia oraz studia podyplomowe z zakresu zakupów, handlu zagranicznego, zarządzania przedsiębiorstwem. Absolwent programu MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku / University of Northampton.

Więcej informacji na stronie Wydarzenia na Facebooku.