ZPSB z nagrodą Pracodawca Roku 2018 w kategorii szkoły współpracujące z biznesem

W piątek, 25 maja na Gali Północnej Izby Gospodarczej, Rektor i Prorektor ZPSB odebrały nagrodę Pracodawca Roku 2018 w kategorii szkoły współpracujące z biznesem dla Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. Dodatkowo w tym samym konkursie otrzymaliśmy jeszcze jedną nominację – w kategorii społeczna i charytatywna odpowiedzialność biznesu.

Mówiąc o laureatach, Prezes Północnej Izby Gospodarczej Jarosław Tarczyński, podkreślał, są to firmy z których warto brać przykład. Kapituła jednomyślnie ogłosiła werdykt, i według Prezesa Tarczyńskiego, te firmy na pewno zasłużyły na nominacje, a zwycięzcy na nagrody.

Tradycją konkursu jest także wyróżnienie dla uczelni, która rozumie potrzeby rynku pracy. W tym roku taki tytuł zdobyła Zachodniopomorska Szkoła Biznesu: – To takie piękne wyróżnienie, które trafia na nasz jubileusz 25-lecia, co oznacza, że dobrze wykorzystaliśmy te 25 lat istnienia. Zbudowaliśmy w Szczecinie archetyp szkoły biznesu z prawdziwego zdarzenia. Działamy na rzecz wzbogacenia kapitału intelektualnego naszego miasta, mamy aspiracje dostarczyć do przedsiębiorstw super wykształconych fachowców i doskonałych menadżerów – mówi prof. Aneta Zelek z Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu.

Jesteśmy wyjątkowo dumni, a także bardzo dziękujemy – to nagroda dla całej społeczności ZPSB!

Zapraszamy do krótkiej relacji foto i dziękujemy Robertowi Stachnikowi za udostępnienie nam zdjęć!