Na co zwrócić uwagę podczas wyboru studiów kierunku studiów?

Poszukiwanie idealnego kierunku studiów to duże wyzwanie. Warto postawić na tematykę, która zapewni Ci w przyszłości korzystny i rozwojowy zawód. Istotne jest także dopasowanie kierunku studiów do swoich predyspozycji oraz zainteresowań. Sprawdź, jakie nowoczesne kierunku oferuje swoim studentom ZPSB i znajdź u nas kierunek swoich marzeń. 

Nowoczesne kierunki dla prawdziwych pasjonatów

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu to miejsce, w którym można znaleźć bardzo szeroką ofertę edukacyjną na studia pierwszego stopnia, a także na studia magisterskie. Nie brakuje u nas również ciekawych kierunków na studiach podyplomowych, które pozwolą na szybką zmianę branży lub zdobycie nowej, przydatnej wiedzy z konkretnej dziedziny. Nasz program nauczania jest bardzo dobrze przygotowany z myślą o tym, aby zapewnić naprawdę wartościowy zawód absolwentom w przyszłości. 

Na naszej Uczelni znaleźć można naprawdę ciekawe i inspirujące kierunki. Chcemy, aby nasi studenci naprawdę byli zaangażowani w zajęcia oraz zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy. Dlatego też na wszystkich innowacyjnych kierunkach, takich jak game design czy zarządzanie e-commerce lub marketing i nowe media, dbamy o to, aby studenci brali udział w zajęciach teoretycznych oraz praktycznych. Dzięki zajęciom prowadzonym przez specjalistów studenci ZPSB mogą zdobywać naprawdę ciekawą oraz przydatną w zawodzie wiedzę, którą z łatwością przełożą na konkretne zadania i sytuacje w przyszłości, podczas rozwijania swojej kariery. 

Nauczanie na najwyższym poziomie kluczem do sukcesu

W ZPSB wiemy, że nauka powinna być ciekawa i kreatywna. Nie uczymy naszych studentów pustych regułek, których nie będą potrafili wykorzystać w przyszłości. Stawiamy na nowoczesne podejście do nauczania oraz kształcenie modułowe, dzięki czemu wiedza przekazywana na zajęciach jest bardzo sprecyzowana i poukładana. Studenci ZPSB biorą udział w zajęciach, które prowadzone są przez dydaktyków, którzy jednocześnie posiadają duże doświadczenie w zawodzie. 

W ofercie edukacyjnej naszej Uczelni dostępny jest szeroki wybór studiów z patronatem. Poszczególne specjalności objęte są patronatem przez profesjonalne firmy z różnych branż. Dzięki temu nasi studenci mają możliwość odwiedzania firm, poznawania ich działania od środka oraz brania udziału w zajęciach prowadzonych przez specjalistów z ogromną wiedzą praktyczną oraz dużym doświadczeniem zawodowym.

Wybierając kierunek studiów dla siebie, postaw na tematykę dopasowaną do Twoich zainteresowań oraz predyspozycji. Wybierz studia, które naprawdę będą Cię interesować, a gdy już będziesz pewien odpowiedniej tematyki – postaw na dobrą uczelnię, która zaoferuje Ci kształcenie na naprawdę wysokim poziomie. Dzięki temu Twoja nauka na pewno będzie bardzo owocna!