Global Management

Zapisz się na wybrany kierunek studiów i dołącz do grupy zajęciowej!

     

 

Studia II stopnia w Szczecinie po angielsku

Specjalność Global Management dostępna na kierunku Zarządzanie w Szczecinie studiach II stopnia i prowadzona jest całkowicie w języku angielskim. Studia na tej specjalności odbywają się wyłącznie w trybie stacjonarnym.

Dlaczego warto?

Jako słuchacz na studiach magisterskich i podyplomowych w ZPSB mogę stwierdzić, że to uczelnia wyjątkowa. Mając doświadczenie zawodowe zdecydowałem się na uzupełnienie wykształcenia i jestem naprawdę zadowolony z wyboru. Otrzymuję „mega dawkę” aktualnej i praktycznej wiedzy z zakresu nauk ekonomicznych, serwowaną w mieszance dowcipu sytuacyjnego wykładowców i ich sporych wymagań. Są to prawdziwi pasjonaci i motywatorzy. Oprócz tego dziekanat jest przyjazny i otwarty na indywidualne potrzeby.

John Edward Baron de Sanitas, absolwent studiów na kierunku Ekonomia na studiach II stopnia, ZPSB w Szczecinie

Czego się nauczysz?

Program studiów na specjalności Global Management na kierunku Zarządzanie w Szczecinie rozwija kompetencje menedżerskie i międzykulturowe. Studia przygotują Cię do kompetentnego zarządzania w międzynarodowym i wielokulturowym otoczeniu, w szczególności w zakresie zarządzania globalnym łańcuchem dostaw, zasobami ludzkimi, marketingiem czy komunikacją międzykulturową, a w przyszłości – do pełnienia funkcji kierowniczych w międzynarodowych korporacjach czy przedsiębiorstwach funkcjonujących w międzynarodowych sieciach. Będziesz także doskonale przygotowany do prowadzenia własnej działalności w biznesie międzynarodowym. Dzięki zajęciom prowadzonym wyłącznie w języku angielskim oraz międzynarodowej grupie studentów doskonale przygotujesz się do pracy w środowisku wielokulturowych organizacji globalnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu studiów na tej specjalności? Odwiedź zakładkę z dokładnym opisem – Master program in Global Management.

 

Rezerwuję miejsce