Co po studiach MBA? – nowa propozycja ZPSB dla doświadczonych menadżerów

Wydaje się, że dyplom Executive MBA to najwyższy szczebel edukacji formalnej w karierze menadżera. Ale okazuje się, że świat pędzi do przodu, a środowisko biznesowe wymaga gotowości do ciągłych zmian i mobilizacji do intensywnego działania. Nowa oferta Post-MBA: „Strategiczne Przywództwo” i „Strategiczne Zarządzanie Finansami”, na które zaprasza Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, pomogą doświadczonym menedżerom skuteczniej działać w środowisku współczesnego zarządzania.

Programy adresowane są głównie do absolwentów studiów Executive MBA oraz osób będących członkami zarządu lub menedżerami wyższego szczebla z co najmniej pięcioletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych. Zajęcia realizowane są w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie, a ich program został opracowany przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów (GFKM). Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów od 28 lat świadczy wysokiej jakości usługi szkoleniowo-doradcze dla firm polskich i międzynarodowych. Jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm szkoleniowych w Polsce.

Do tej pory uznawało się, że Studia Executive MBA to najwyższy szczebel edukacji formalnej w karierze menadżera. Ale okazuje się, że świat pędzi do przodu, a środowisko biznesowe zmienia się i stawia coraz większe wyzwania firmom i ludziom. Dobry menadżer musi wciąż się uczyć i doskonalić. Stąd nasza propozycja Post-MBA, która pozwala absolwentom studiów MBA uaktualnić lub poszerzyć aspekty związane ze strategicznym zarządzaniem finansami oraz nowoczesnym przywództwem – mówi dr Justyna Osuch, prorektor ds. Rozwoju ZPSB. – Z kontaktów, także  z naszymi absolwentami MBA, wiemy, że taka potrzeba profesjonalnego doskonalenia jest w środowisku menadżerów dość duża. Dlatego wierzymy, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem – dodaje dr Osuch.

Partnerstwo ZPSB i GFKM to połączenie praktycznego podejścia i doświadczenia trenerskiego. Wykładowcami na kierunku Post-MBA Strategiczne Przywództwo oraz  będą czołowi trenerzy prestiżowej Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem nowoczesnych metod warsztatowych z licznymi case studies, ćwiczeniami i warsztatami, dzięki czemu studenci mają szansę zdobytą wiedzę wykorzystywać w sposób praktyczny.

Absolwenci otrzymają Dyplom Post-MBA wydany przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów i Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w Szczecinie.

Nabór na Post-MBA rusza od września 2018 roku, a program realizowany będzie od listopada przez około pół roku, w ramach pięciu dwudniowych sesji, które odbędą się w ZPSB w Szczecinie.

W razie pytań -> zapraszamy do kontaktu

 

Więcej komunikatów prasowych ZPSB