Firma i Rynek” nr 2/2019 (56)

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego numeru naszego czasopisma profesjonalnego „Firma i Rynek”. W numerze 1/2019 (55) polecamy tekst prof. Anety Zelek o antycypacji kryzysu w polskiej gospodarce i jego detonatorach; artykuł o zagrożeniach na rynku nieruchomości mieszkaniowych;  artykuł o działaniach związanych z zapewnieniem przetrwania firmy zagrożonej bankructwem; artykuł o strukturach neuronalnych i ich roli w procesie podejmowania decyzji i wiele innych, ciekawych i jak zawsze inspirujących tekstów.

Jednocześnie zapraszamy do przygotowania i składania tekstów, które po uzyskaniu pozytywnych recenzji zostaną opublikowane w czasopiśmie „Firma i Ryneknr 2/2019 (56). Na propozycje czekamy do 30 września 2019 roku. Zapraszamy do odwiedzenia strony czasopisma http://www.fir.zpsb.pl i serdecznie prosimy o rozpowszechnienie informacji wśród Państwa współpracowników i znajomych.

„Firma i Rynek” Zeszyty Naukowe Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu prezentują artykuły, będące rezultatem badań naukowych oraz prace koncepcyjne o tematyce biznesowej, z zakresu zarządzania, ekonomii oraz informatyki. Szczegółowe wymagania, dostępne są na stronie: https://www.zpsb.pl/uczelnia/firma-i-rynek/informacje-dla-autorow/

„Firma i Rynek” wydawana jest dwa razy do roku w wersji elektronicznej. Pełne wersje tekstów dostępne są na stronie https://www.zpsb.pl/uczelnia/firma-i-rynek/archiwum-numerow/

Artykuły publikowane są w systemie otwartego dostępu, co znacznie poszerza grono czytelników i korzystnie wpływa na widoczność/cytowalność prac.