Ruszają przygotowania do jesiennej edycji Firma i Rynek 2/2024 nr 66

Serdecznie zapraszamy do składania propozycji publikacji do edycji jesiennej nr 2/2024 (66) naszych Zeszytów Naukowych – Firma i Rynek.

Do czasopisma przyjmowane są artykuły z zakresu zarządzania, ekonomii i informatyki.

Naszych Studentów zapraszamy do publikowania w cyklu wydawniczym pn. PRACE STUDENCKIE. Warto skorzystać z tej przestrzeni, Zapraszamy szczególnie tych, którzy mają lekkie pióro, aspiracje publikacyjne i przy okazji chcieliby zaprezentować swoje ciekawe prace zaliczeniowe, projekty semestralne czy dyplomowe oraz mają ochotę podzielić się spojrzeniem młodego pokolenia na współczesne problemy ekonomii i zarządzania.
Zapraszamy Studentów do publikowania swoich dzieł, a nauczycieli akademickich do rekomendowania ciekawych i ambitnych prac do publikacji w tym cyklu.

Czasopismo Firma i Rynek – Zeszyty Naukowe Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu – Akademii Nauk Stosowanych – wydawane jest w wersji elektronicznej (pełne wersje tekstów dostępne są w Archiwum Numerów).  Artykuły publikowane są w systemie otwartego dostępu, co znacznie poszerza grono czytelników i korzystnie wpływa na widoczność/cytowalność prac.

Szczegółowe wymogi edytorskie dostępne są tutaj.

Na Państwa zgłoszenia referatów czekamy do 30 września 2024.

Teksty do publikacji prosimy przesyłać na adres: fir@zpsb.pl

Materiały badane są programem antyplagiatowym i zostaną opublikowane po uzyskaniu pozytywnych recenzji.