Nowy numer czasopisma „Firma i Rynek”

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego numeru naszego czasopisma profesjonalnego Firma i Rynek. W numerze 2/2018r. polecamy tekst prof. Anety Zelek, która zapowiada nadejście potężnego kryzysu gospodarczego; artykuł o programach wsparcia małych firm na Węgrzech; artykuł o organizacji pracy w Policji i wiele innych, ciekawych i jak zawsze inspirujących tekstów.

Jednocześnie zapraszamy do przygotowania i składania tekstów, które po uzyskaniu pozytywnych recenzji zostaną opublikowane w czasopiśmie „Firma i Ryneknr 1/2019 (55). Na propozycje czekamy do 28 lutego 2019 roku. Zapraszamy do odwiedzenia strony czasopisma fir.zpsb.pl i serdecznie prosimy o rozpowszechnienie informacji wśród Państwa współpracowników i znajomych.

„Firma i Rynek” – Zeszyty Naukowe Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu prezentują artykuły, będące rezultatem badań naukowych oraz prace koncepcyjne o tematyce biznesowej, z zakresu zarządzania, ekonomii oraz informatyki. Szczegółowe wymagania, dostępne są na stronie: Informacje dla autorów

„Firma i Rynek” wydawana jest w wersji elektronicznej. Pełne wersje tekstów dostępne są na stronie: Archiwum numerów

Artykuły publikowane są w systemie otwartego dostępu, co znacznie poszerza grono czytelników i korzystnie wpływa na widoczność/cytowalność prac.