Ruszyło głosowanie na Nobelka 25-lecia ZPSB

Rozpoczęło się głosowanie na osobowość 25-lecia Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. Mamy 22 kandydatów, spośród których zostanie  – Waszymi głosami – wybranych troje laureatów do tytułu Nobelek 25-lecia ZPSB – Złoty, Srebrny i Brązowy.

Koniecznie wejdźcie na stronę: www.zpsb.pl/nobelek.

Oddajcie swoje głosy – można zagłosować na 1, 2 lub 3 z nominowanych kandydatów.

Zakończenie głosowania: do 10 maja br. o godz. 15:00.

Ogłoszenie wyników i wręczenie Nobelków nastąpi na uroczystej Gali 25-Lecia ZPSB, która odbędzie się w dniu 12 maja 2018 r. w Teatrze Lalek „Pleciuga”.

Czy jesteś naszym studentem, czy też pożegnaliśmy się niedawno, a może jakiś czas temu, a może jesteś naszym partnerem, czy też tylko obserwujesz nas… Ten plebiscyt jest dla wszystkich, którzy czują się w jakiś sposób związani z ZPSB i chcieliby oddać swój głos na osobę, która ich zdaniem jest wyjątkową postacią, czy też odegrała istotną rolę w ciągu 25 lat istnienia Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu.

Niezmiernie cieszymy się, że już jesteśmy razem 25 lat, dlatego zachęcamy do udziału w plebiscycie NOBELEK 25-lecia ZPSB, szczególnie naszych absolwentów, ale także studentów, wszystkich sympatyków i przyjaciół ZPSB!

Więcej informacji o całym plebiscycie: tutaj.