Zostań testerem/programistą IT – rusza rekrutacja w nowym projekcie ZPSB

Ruszył nabór uczestników do projektu „Programiści dla Szczecina”, realizowanego przez Zachodniopomorską Szkołę Biznesu w partnerstwie z Fundacją Netcamp.

W Polsce brakuje już ponad 50 tysięcy specjalistów IT. Dzięki projektowi „Programiści dla Szczecina” chcemy zwiększyć w ciągu 2 lat kwalifikacje zawodowe ponad 160 osób w województwie zachodniopomorskim, aby ułatwić im przekwalifikowanie się i wejście do branży IT. Uczestnicy projektu wezmą udział w kursie programowania aplikacji internetowych lub testowania oprogramowania. Nauczą się też jak pracować w metodyce SCRUM i zdobędą międzynarodowe certyfikaty IT.

Uczestnik będzie miał do wyboru dwie ścieżki szkoleniowe: Programowanie aplikacji internetowych (nabyte umiejętności potwierdzi Certyfikat Scrum Certification for Web Developer™) oraz Tester oprogramowania (nabyte umiejętności potwierdzi Certyfikat Software Tester Accredited Certification™).

Po każdej z nich uczestniczyć będzie w certyfikowanym szkoleniu z nowoczesnych metod wytwarzania oprogramowania i pracy w zespole zgodnie z metodyką SCRUM (metodyka wykorzystywana najczęściej przy realizacji projektów informatycznych – nabyte umiejętności potwierdzą cerftyfikatem Scrum Team Member™).

Więcej o projekcie: tutaj

SPRAWDŹ WIĘCEJ / ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU

Projekt „Programiści dla Szczecina – certyfikowane kwalifikacje zawodowe w branży informatycznej” jest realizowany ze wsparciem ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, w ramach Działania RPZP.08.06.00. Nr umowy RPZP.08.06.00-32-K119/17-00.