Studia II stopnia

Dziś w edukacji odległość i czas nie mają żadnego znaczenia. Nowoczesne technologie, które wykorzystujemy w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu umożliwią Ci studiowanie bez konieczności częstego odwiedzania naszej Uczelni. Od teraz nie musisz martwić się wolnym w pracy lub tym, kto zaopiekuje się Twoim dzieckiem. Studia zaoczne wspomagane e-learningiem pozwolą Ci kształcić się przez internet z każdego miejsca na świecie!

Zacznij studia w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu jeszcze w tym roku akademickim!

 
Zapisz się do grup na studiach II stopnia i zapłać 200 zł mniej za wpisowe. W celu rejestracji skontaktuj się z dziekanatem pod numerem: tel. 91 81 49 401 lub zostaw kontakt przez nasz system rejestracji online.

Zostaw kontakt

Nowoczesna platforma e-learningowa pomoże Ci zaplanować naukę i dopasować ją do Twojego rozkładu zajęć czy grafiku w pracy. Możesz dowolnie organizować sobie czas i uczyć się samodzielnie o każdej porze dnia i nocy. Pomogą Ci w tym przygotowane przez naszych wykładowców materiały i testy sprawdzające Twoją wiedzę. To doskonała motywacja i czynnik mobilizujący do nauki.

E-learningowe studia II stopnia realizowane są przez Wydział Informatyki w Szczecinie.

Studia II stopnia w Szczecinie dostępne w formie e-learningowej na wybranych kierunkach studiów:

Dowiedz się więcej na temat studiów na kierunku Zarządzanie, poznaj program studiów kierunku Zarządzanie.