Plusy i minusy studiowania przez internet

Zajęcia na uczelniach wyższych w formie zdalnej to rozwiązanie, które sprawdziło się nie tylko w pandemii. Renomowane placówki edukacyjne oferują nauczanie online na wybranych kierunkach bez względu na to, jak wygląda sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie. Jakie są zalety e-learningu na studiach i dla kogo to rozwiązanie się sprawdzi? 

Wygodna oferta edukacyjna dla zabieganych

Studia zdalne kojarzą się obecnie przede wszystkim z okresem pandemicznym. Jednak niektóre uczelnie, w tym ZPSB, oferowały możliwość studiowania online na długo przed rozprzestrzenieniem się wirusa COVID-19. Teraz gdy większość szkół wyższych wróciła do nauczania stacjonarnego, w ZPSB nadal oferujemy kierunki internetowe na studiach pierwszego i drugiego stopnia, a także na studiach podyplomowych. Takie rozwiązanie cieszy się dużą popularnością szczególnie wśród osób, które pracują zawodowo i chcą łączyć studia z etatem. 

Nauka zdalna na studiach to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego, kto jest zabiegany i chce móc łączyć swoje codzienne obowiązki z dalszą nauką. Studia online pozwalają na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. Nie wymagają przeprowadzki do miasta, w którym zlokalizowana jest uczelnia, dzięki czemu koszty studiowania są zdecydowanie mniejsze. Brak konieczności regularnych podróży w celu stawienia się na zajęciach osobiście również przyczynia się do mniejszych kosztów transportu oraz sprawia, że nie marnuje się tyle czasu, co w przypadku tradycyjnych studiów stacjonarnych. 

Nauczanie na wysokim poziomie i komfort studentów

Decydując się na studia online w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu, nie musisz obawiać się o niski poziom nauczania. Nasi wykładowcy oraz ćwiczeniowcy dokładają wszelkich starań, aby zajęcia spełniały wszelkie wymogi oraz przede wszystkim zapewniały studentom przydatną wiedzę na wysokim poziomie. Nie ma znaczenia, czy zdecydujesz się na e-learning, czy na studia stacjonarne. U nas wszystkie kierunki przygotowywane są z taką samą starannością. 

Internetowe studia podyplomowe oraz pierwszego i drugiego stopnia to bardzo wygodne rozwiązanie, które umożliwia zdobywanie edukacji bez konieczności poświęcania zdobywania doświadczenia zawodowego czy odpuszczania swoich pasji oraz innych obowiązków. Studia przez internet to rozwiązanie gwarantujące dużą elastyczność i wygodę. Jest to pożądane szczególnie w przypadku studiów online podyplomowych, ale nie tylko. Takie rozwiązanie sprawdza się także przy internetowych studiach pierwszego stopnia oraz studiach magisterskich. 

Jeśli zależy Ci na tym, aby uczyć się wartościowych rzeczy w sposób wygodny i dopasowany do Twojego życia, zdecyduj się na internetowe studia w ZPSB. Sprawdź, jakie dokumenty musisz złożyć, aby ubiegać się o miejsce na naszej Uczelni i zgłoś się do nas już teraz, abyśmy mogli wspólnie rozwijać Twoją przyszłość.