International Business

 

Specjalność International Business realizowana w ramach kierunku Zarządzanie w Szczecinie prowadzona jest całkowicie w języku angielskim. Studia na tej specjalności odbywają się wyłącznie w trybie stacjonarnym.

English lectures, very experienced teachers, variety, socializing and development – those five things come to my mind first when you ask me about ZPSB. I study International Business and Administration because I want to learn how to manage if I want to start my own business. I really enjoy project management and marketing because it is not like typical numbers and theory, it’s more like you have got to be creative and expand your creativeness.

Sigve Løndal, studiuje Zarządzanie po angielsku w ZPSB w Szczecinie

Ten nowoczesny program z zakresu biznesu międzynarodowego obejmuje elementy zarządzania, ekonomii, prawa i finansów międzynarodowych. Zajęcia realizowane są w oparciu o aktualne zjawiska w europejskiej i globalnej gospodarce i międzynarodowe uwarunkowania prowadzenia biznesu. Program specjalności International Business zapewnia także korzystne warunki studiowania i odbywania praktyk studenckich za granicą w ramach wymiany międzynarodowej.

Wybierając studia I stopnia na specjalności International Business (kierunek Zarządzanie w Szczecinie) poznasz tajniki zarządzania organizacjami międzynarodowymi, zasady marketingu międzynarodowego, zróżnicowania zachowań rynkowych w przestrzeni międzynarodowej, kształtowania relacji z klientami na rynkach międzynarodowych, finansów międzynarodowych, zarządzania ryzykiem kursowym, nauczysz się realizować transakcje handlowe w obrocie międzynarodowym, zrozumiesz zasady prowadzenia negocjacji międzynarodowych. Będziesz doskonale przygotowany do prowadzenia własnej działalności w biznesie międzynarodowym oraz do pracy w międzynarodowych firmach różnych branż. Dzięki zajęciom prowadzonym wyłącznie w języku angielskim oraz międzynarodowej grupie studentów doskonale przygotujesz się do pracy w środowisku biznesu międzynarodowego.

Jestem studentem anglojęzycznego kierunku International Business w ZPSB w Szczecinie. Studia w języku angielskim i w środowisku międzynarodowym w Szczecinie są wspaniałą życiową przygodą. Zdobywam tu wiedzę, która pozwala mi nieustannie się rozwijać i poznawać mechanizmy osoba biznesu międzynarodowego. Przyjazna kadra wykładowców, miła atmosfera współpracy z Dziekanatem i osobami z administracji dają niesamowity komfort studiowania.

Kinga Wiatrowska, absolwentka studiów na kierunku Ekonomia, studia I stopnia w ZPSB w Szczecinie

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu studiów na tej specjalności na kierunku Zarządzanie w Szczecinie? Odwiedź zakładkę z dokładnym opisem – Bachelor program in Management.