International Business

 

Specjalność International Business realizowana w ramach kierunku Zarządzanie w Szczecinie prowadzona jest całkowicie w języku angielskim. Studia na tej specjalności odbywają się wyłącznie w trybie stacjonarnym.

Ten nowoczesny program z zakresu biznesu międzynarodowego obejmuje elementy zarządzania, ekonomii, prawa i finansów międzynarodowych. Zajęcia realizowane są w oparciu o aktualne zjawiska w europejskiej i globalnej gospodarce i międzynarodowe uwarunkowania prowadzenia biznesu. Program specjalności International Business zapewnia także korzystne warunki studiowania i odbywania praktyk studenckich za granicą w ramach wymiany międzynarodowej.

Wybierając studia I stopnia na specjalności International Business (kierunek Zarządzanie w Szczecinie) poznasz tajniki zarządzania organizacjami międzynarodowymi, zasady marketingu międzynarodowego, zróżnicowania zachowań rynkowych w przestrzeni międzynarodowej, kształtowania relacji z klientami na rynkach międzynarodowych, finansów międzynarodowych, zarządzania ryzykiem kursowym, nauczysz się realizować transakcje handlowe w obrocie międzynarodowym, zrozumiesz zasady prowadzenia negocjacji międzynarodowych. Będziesz doskonale przygotowany do prowadzenia własnej działalności w biznesie międzynarodowym oraz do pracy w międzynarodowych firmach różnych branż. Dzięki zajęciom prowadzonym wyłącznie w języku angielskim oraz międzynarodowej grupie studentów doskonale przygotujesz się do pracy w środowisku biznesu międzynarodowego.

 

W ZPSB studiowała też moja siostra. Bardzo spodobała mi się międzynarodowość wewnątrz Uczelni – są tu ludzie ze wszystkich zakątków świata. Wykładowcy z kolei odpowiadają na każde pytanie z pełnym profesjonalizmem i pokazują, że mają dużą wiedzę i praktyczne doświadczenie.

Karol Wiatrowski, student zarządzania w ZPSB, na specjalności International Business

This is my passion to teach people and to help them become professional managers. I have spent almost 15 years in banks and insurance companies – now I know how to guide my student to the correct direction. We are not only focusing on the technical things, but in the same time we are also focusing on the human side. This combination is like a superpower.

Shihan Fernando, wykładowca ZPSB

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu studiów na tej specjalności na kierunku Zarządzanie w Szczecinie? Odwiedź zakładkę z dokładnym opisem – Bachelor program in Management.