International Business

 

Kierunek
  • Zarządzanie
Specjalność
  • International Business
Rodzaj studiów
  • Licencjackie
Tryb studiów
  • Stacjonarne
Język
  • Angielski
Czas trwania
  • 6 semestrów
Data startu
  • Październik 2023
Opis
Ten nowoczesny program z zakresu biznesu międzynarodowego obejmuje elementy zarządzania, ekonomii, prawa i finansów międzynarodowych. Zajęcia realizowane są w oparciu o aktualne zjawiska w europejskiej i globalnej gospodarce i międzynarodowe uwarunkowania prowadzenia biznesu. Program specjalności International Business zapewnia także korzystne warunki studiowania i odbywania praktyk studenckich za granicą w ramach wymiany międzynarodowej.
Aktualna zniżka
  • Zapraszamy do rekrutacji w 2024
Cena
  • Już od 595,83 zł!

 

Specjalność International Business realizowana w ramach kierunku Zarządzanie w Szczecinie prowadzona jest całkowicie w języku angielskim.

 

Korzyści ze specjalności:

Wybierając studia I stopnia na specjalności International Business (kierunek Zarządzanie w Szczecinie) poznasz tajniki zarządzania organizacjami międzynarodowymi, zasady marketingu międzynarodowego, zróżnicowania zachowań rynkowych w przestrzeni międzynarodowej, kształtowania relacji z klientami na rynkach międzynarodowych, finansów międzynarodowych, zarządzania ryzykiem kursowym, nauczysz się realizować transakcje handlowe w obrocie międzynarodowym, zrozumiesz zasady prowadzenia negocjacji międzynarodowych. Będziesz doskonale przygotowany do prowadzenia własnej działalności w biznesie międzynarodowym oraz do pracy w międzynarodowych firmach różnych branż. Dzięki zajęciom prowadzonym wyłącznie w języku angielskim oraz międzynarodowej grupie studentów doskonale przygotujesz się do pracy w środowisku biznesu międzynarodowego.

 

This is my passion to teach people and to help them become professional managers. I have spent almost 15 years in banks and insurance companies – now I know how to guide my student to the correct direction. We are not only focusing on the technical things, but in the same time we are also focusing on the human side. This combination is like a superpower.

Shihan Fernando, wykładowca ZPSB

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu studiów na tej specjalności na kierunku Zarządzanie w Szczecinie? Odwiedź zakładkę z dokładnym opisem – Bachelor program in Management.

 

Metodyka:

Program studiów na kierunku zarządzanie obejmuje elementy zarządzania, ekonomii, prawa i finansów międzynarodowych. Zajęcia na specjalności International Business są realizowane w oparciu o aktualne zjawiska i uwarunkowania prowadzenia biznesu międzynarodowego. W programie specjalności znajdują się między innymi takie przedmioty jak: Globalisation; International Financial Reporting Standards; Diveristy Management, International Law. Studia są realizowane w języku angielskim.

Lider specjalności:

dr Anna Lachowska – prodziekan ds. studentów i wykładowca akademicki z ponad piętnastoletnim stażem pracy. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako doradca w firmie sektora opieki zdrowotnej. Autorka i współautorka kilkunastu publikacji naukowych z zakresu ekonomii oraz skryptów do przedmiotów w języku polskim oraz angielskim.