Dlaczego warto wybrać ZPSB

Sprawdź dlaczego warto kontynuować naukę i wybrać studia zaoczne lub dzienne (uzupełniające magisterskie) w ZPSB. Jest kilka powodów!

Nasza Uczelnia aktywnie współpracuje z szeroko pojętym biznesem na różnych polach. Wiele firm patronuje kierunkom studiów czy specjalnościom. Nasza współpraca często polega też na organizacji staży i praktyk, gościnnych wykładów. Angażujemy także przedsiębiorców w prace naszej Rady Programowej, co pozwala nam jeszcze lepiej planować nowe kierunki i specjalności.

Justyna Osuch, Wykładowca ZPSB, dyrektor Centrum Rozwoju Biznesu ZPSB w Szczecinie

Studia II stopnia dla absolwentów wszystkich kierunków

Skończyłeś Informatykę i Fizjoterapię? Jesteś absolwentem kierunku humanistycznego? Kontynuuj studia II stopnia w ZPSB na kierunku Zarządzanie i zdobądź dodatkowe kwalifikacje! Studia II stopnia w ZPSB mogą podjąć absolwenci wszystkich kierunków i uczelni.

Dwa dyplomy w dwa lata

W ofercie ZPSB są również studia II stopnia z podyplomowymi. W praktyce oznacza to, że w trakcie nauki równolegle realizujesz ścieżkę magisterską i warsztatową, a na zakończenie otrzymujesz zarówno dyplom magistra, jak i świadectwo ukończenia studiów podyplomowych. To doskonały sposób na to, by jeszcze efektywniej wykorzystać czas, który spędzasz na Uczelni i podnieść swoje zawodowe kompetencje.

Darmowe dojazdy na uczelnię z Gryfic

Zapewnimy Ci darmowe dojazdy na zajęcia na studia zaoczne II stopnia z naszego wydziału zamiejscowego w Gryficach. Nasz autokar dowiezie Cię na zajęcia w Szczecinie, a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów.

Studia przede wszystkim w soboty

Studia zaoczne II stopnia zorganizowane są w taki sposób, że zjazdy odbywają się średnio co drugi tydzień i głównie w soboty. Dzięki temu łatwiej jest planować sobie czas, który możesz przeznaczyć na pracę, rodzinę czy rozwój swoich pasji.

Studia przez internet

W ZPSB możesz kontynuować studia magisterskie i uczyć się przez internet. Studia e-learningowe realizowane są w 60% online. To maksymalnie 8 zjazdów w ciągu jednego roku. Sprawdź naszą ofertę studiów e-learningowych – przejdź do zakładki.

Partnerzy biznesowi Uczelni

ZPSB współpracuje z ponad 30 firmami z całego województwa zachodniopomorskiego, które są jednocześnie partnerami biznesowymi uczelni. Partnerzy biznesowi współtworzą programy studiów i specjalności, a także przekazują praktyczną wiedzę studentom ZPSB w ramach wykładów i zajęć na terenie Uczelni.