Dlaczego warto wybrać ZPSB

Sprawdź dlaczego warto kontynuować naukę i wybrać studia zaoczne lub dzienne (uzupełniające magisterskie) w ZPSB. Jest kilka powodów!

Nasza Uczelnia aktywnie współpracuje z szeroko pojętym biznesem na różnych polach. Wiele firm patronuje kierunkom studiów czy specjalnościom. Nasza współpraca często polega też na organizacji staży i praktyk, gościnnych wykładów. Angażujemy także przedsiębiorców w prace naszej Rady Programowej, co pozwala nam jeszcze lepiej planować nowe kierunki i specjalności.

 

dr Justyna Osuch-Mallett, prof. ZPSB, Rektor ZPSB

STUDIA DLA ABSOLWENTÓW WSZYSTKICH KIERUNKÓW

Skończyłeś Informatykę i Fizjoterapię? Jesteś absolwentem kierunku humanistycznego? Kontynuuj studia II stopnia w ZPSB na kierunku Zarządzanie i zdobądź dodatkowe kwalifikacje! Studia II stopnia w ZPSB mogą podjąć absolwenci wszystkich kierunków i uczelni.

DWA DYPLOMY

W ofercie ZPSB są również studia II stopnia z podyplomowymi. W praktyce oznacza to, że w trakcie nauki równolegle realizujesz ścieżkę magisterską i warsztatową, a na zakończenie otrzymujesz zarówno dyplom magistra, jak i świadectwo ukończenia studiów podyplomowych. To doskonały sposób na to, by jeszcze efektywniej wykorzystać czas, który spędzasz na Uczelni i podnieść swoje zawodowe kompetencje.

STUDIA PRZEDE WSZYSTKIM W SOBOTY

Studia zaoczne II stopnia zorganizowane są w taki sposób, że zjazdy odbywają się średnio co drugi tydzień i głównie w soboty. Dzięki temu łatwiej jest planować sobie czas, który możesz przeznaczyć na pracę, rodzinę czy rozwój swoich pasji.

STUDIA PRZEZ INTERNET

Studia online są wspomagane poprzez e-learning za pomocą metod i technik kształcenia na odległość. Studiując online na studiach II stopnia aż do 60% zajęć zrealizujesz za pośrednictwem Internetu! Oznacza to, że stacjonarnie na uczelni odbędą się tylko 3 zjazdy w semestrze! Zajęcia na studiach online odbywają się podczas zjazdów na uczelni lub za pośrednictwem platform e-learningowych w piątki (16:30 – 20:30), soboty (9:00 – 17:00) oraz niedziele (8:30 – 19:00). Podane godziny to maksymalny zakres czasowy, w którym będą planowane zajęcia. Takie ułożenie planu pozwala na pogodzenie kariery zawodowej z dalszym rozwojem i nauką.

Sprawdź naszą ofertę studiów online – przejdź do zakładki.

PARTNERZY BIZNESOWI UCZELNI

ZPSB współpracuje z ponad 30 firmami z całego województwa zachodniopomorskiego, które są jednocześnie partnerami biznesowymi uczelni. Partnerzy biznesowi współtworzą programy studiów i specjalności, a także przekazują praktyczną wiedzę studentom ZPSB w ramach wykładów i zajęć na terenie Uczelni.