Organizacja kursów

Masz pytania dotyczące oferowanych przez naszą Uczelnię kursów internetowych? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te zadawane najczęściej.

Jak mogę zapisać się na kurs e-learningowy? Aby zapisać się na kurs, musisz dokonać jego zakupu w sklepie internetowym naszej Uczelni: www.sklep.zpsb.pl.

Jak długo trwa kurs e-learningowy Każdy kurs trwa 30 dni. Nie ma ograniczeń w postaci daty rozpoczęcia kursu lub minimalnej liczby uczestników.

W jaki sposób realizowany jest kurs e-learningowy? Kursy internetowe realizowane są za pośrednictwem platformy e-learnignowej, w ramach której każdy uczestnik otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych i testów samosprawdzających przygotowanych przez wykładowców ZPSB oraz praktyków związanych z Uczelnią.

Jak wygląda zaliczenie kursu e-learningowego? Zaliczenie kursu odbywa się poprzez wypełnienie testu końcowego na platformie e-learningowej. Składa się on z 20 pytań, w tym pytań jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru, prawda-fałsz oraz polegający na łączeniu w pary. By uzyskać pozytywną ocenę, musisz zdobyć minimum 60% punktów.

Czy otrzymam potwierdzenie ukończenia kursu? Po uzyskaniu pozytywnej oceny z testu końcowego otrzymasz zaświadczenie ukończenia kursu e-learningowego. Masz pytania dotyczące kursów e-learningowych? Skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.

Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń
tel.: 91 814 94 81/ 91 814 94 86
e-mail: szkolenia@zpsb.pl