Nagroda Gospodarcza Business Club Szczecin

Rok 25-Lecia ZPSB rozpoczął się świetnie!

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie została tegorocznym laureatem Nagrody Gospodarczej, przyznawanej przez Business Club Szczecin, a wręczonej podczas XVI Gali Biznesu. Nagrodę tę, od 2006 roku, otrzymują przedsiębiorcy i firmy w dowód uznania dla odważnych inwestycji oraz za wieloletnią, rozwijającą się działalność gospodarczą.

W piątek, 5 stycznia w szczecińskim Hotelu Park, podczas XVI Gali Biznesu wręczono Nagrody Gospodarcze Business Club Szczecin za rok 2017. Wśród laureatów, obok ZPSB, znalazły się także Binowo Park Golf Club, Polska Żegluga Bałtycka, Biuro Projektów Urbicon, FHU Multi Projekt oraz aktor Michał Janicki.

– Piękny, wzruszający laur dodaje kolorytu naszemu jubileuszowi 25-lecia. A skoro o 25-leciu mowa, nie można nie wspomnieć o założycielach ZPSB, Profesorach Olejniczaku i Nowakowskim. To oni 25 lat temu stworzyli dla Szczecina szkołę biznesu z prawdziwego zdarzenia, uczelnię której zaufało już ponad 25 tysięcy studentów z Polski i z zagranicy – mówi prof. Aneta Zelek, Rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie.

– Gratulacje kieruję do założycieli, kadry, studentów i absolwentów ZPSB, bo to oni wszyscy przez lata pracowali i pracują nadal na sukces Uczelni i tak doniosłe wyróżnienia – dodaje wzruszona Rektor Zelek.

Business Club Szczecin to najstarsze stowarzyszenie gospodarcze w regionie, a honorowe nagrody gospodarcze wręcza corocznie w swoją rocznicę powstania. Do 2015 roku były to Koniki Morskie, od 2016 Nagrody Gospodarcze wręczane są w nowej formie, przygotowanej przez Artura Malewskiego, artystę rzeźbiarza, wykładowcę Akademii Sztuki w Szczecinie.

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie, największa niepubliczna uczelnia wyższa Pomorza Zachodniego, która powstała w 1993 roku, obchodzi w tym roku jubileusz ćwierćwiecza działalności. Od 25 lat kształci profesjonalne kadry dla biznesu, oferując studia I i II stopnia, także w języku angielskim, oraz studia podyplomowe oraz Executive MBA. Zarówno innowacyjną edukacją na wysokim poziomie, jak i wieloma projektami i współpracą z biznesem, od lat wspiera gospodarkę i rozwój regionu.

Zobacz doniesienia medialne: