Oferta pracy – Administrator ds. obsługi rachunków z j. niemieckim

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Administrator
ds. obsługi rachunków
z językiem niemieckim

miejsce pracy: Szczecin

nr ref. ARBK/07

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i przygotowanie dokumentacji Klienta
  • Dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie w stopniu min. B2 – warunek konieczny
  • Znajomość pakietu MS Office  – warunek konieczny
  • Doświadczenie w administracji – mile widziane
  • Samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Bogaty pakiet benefitów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. ARBK/07 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.