Wyniki Konkursu PROJEKT PRZEDSIĘBIORSTWO [Foto]

PROJEKT PRZEDSIĘBIORSTWO to warsztat praktyczny, w ramach którego studenci I roku kierunków Ekonomia i Zarządzanie zespołowo podejmują próbę zaprojektowania i przygotowania do wdrożenia nowego biznesu (start-up).  Zadaniem zespołów jest wykreowanie innowacyjnego pomysłu biznesowego, zbudowanie wstępnego modelu biznesu, opracowanie kompletnego biznes planu w jego warstwie finansowej, oraz przygotowanie adekwatnej dokumentacji urzędowej, koniecznych do rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Wszystkie projekty biorą udział w corocznym konkursie uczelnianym pn. KONKURS PROJEKT PRZEDSIĘBIORSTWO.

W tym roku na uczelni powstało więc kilkadziesiąt bardzo atrakcyjnych projektów biznesowych, w tym: platformy doradcze i konsultingowe, salony piękna, firmy usługowe, krematorium, dom seniora, studio fitness, studio urody, usługi gastronomiczne i cateringowe, cukiernia, drukarnia, firma transportowa, firmy sprzątające, itp.

Oto wyniki I edycji Konkursu w roku akad. 2015/16:

Na posiedzeniu Kapituły konkursowej w dniu 10 marca 2016 r., ustalono, co następuje:

  • I miejsce – zespół w składzie: ANITA MICHALSKA, GABRIELA TYKARSKA, ANITA SADOWSKA, ANGELINA ZAJĄC, SYLWIA JAKUBOWSKA z Wydziału Przedsiębiorczości w Stargardzie, za projekt pn. „Fitness for Mom&Baby”
  • II miejsce – zespół w składzie: DANUTA WIĄCEK, MAŁGORZATA PANEK, ANNA JABŁOŃSKA, KAROLINA KRĘZEL,
    ADRIAN KOCHMAN, GRZEGORZ PASOWSKI z Wydziału Przedsiębiorczości w Stargardzie, za projekt pn.  „MADIZA – dom seniora”
  • III miejsce – zespół w składzie: ANNA KIERZKOWSKA, JULITA KWIECIŃSKA, TOMASZ BARSKI, z Wydziału Ekonomii i Informatyki w Szczecinie, za projekt pn. „Craft Cake”
  • WYRÓŻNIENIE – zespół w składzie: KAJA PUCHALSKA, KLAUDIA BORCZ, ADRIAN SKLENARZ, DAWID NOWAK, RAFAŁ KOLASIŃSKI z Wydziału Ekonomii i Pedagogiki w Gryficach, za projekt pn. „wskarpetce.pl”
  • WYRÓŻNIENIE SPECJALNE – zespół w składzie: KATARZYNA KULIGOWSKA, MATEUSZ WNUK, GRZEGORZ FALKOWSKI, YULIIA KARPITSKA, TARAS RESHETNIAK, z Wydziału Ekonomii i Nauk o Zdrowiu w Świnoujściu, za innowacyjność projektu 3D4U sp. z o.o.

Laureatom serdecznie gratulujemy!
Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się na wszystkich Wydziałach w trakcie zjazdu, w dniu 19 marca 2016 r.